Zajęcia pakietowe Świetlica Wielopokoleniowa – II tydzień

Zgodnie z zapowiedzią we wtorek nasi Podopieczni otrzymali kolejny pakiet zadaniowy. Tym razem poczują się jak prawdziwi ogrodnicy, gdyż ich zadaniem jest posianie kwiatów. W związku z tym ten tygodniowy pakiet zawierał: doniczki, ziemię i nasiona kwiatów (bratki, nimezje, aksamitki).

Poza tym Wychowankowie dostali puszki z myślami na każdy dzień. Każda puszka była opatrzona imieniem Wychowanka i następującym wierszykiem: „Dzień dziś będzie udany, bo z karteczki los przeczytamy. Na losach miłe słowa są, niech wesoły będzie Wasz dom!”.  Treści, jakie znalazły się na wspomnianych w wierszyku karteczkach, to między innymi: „uwierz w siebie”, „jesteś mądry, jesteś wartościowy i bardzo potrzebny światu”, „ciesz się małymi rzeczami”. Dodatkowym zadaniem naszych Uczestników jest ozdobienie puszki  otrzymanymi ozdobami.

Osoby sprawniejsze odebrały także kolejne kolorowanki.

Podczas wizyty Uczestnicy zaprezentowali Wychowawcom swoje wykonane zadania z ubiegłego tygodnia. Większość z nich w 100% wywiązali się ze swoich obowiązków. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie się w naszą akcję.